Тільки оригінальна продукція Керхер з Офиційною гарантією від Виробника!

Послуги сервісу компанії Керхер надаються в усіх областях, а також великих містах України.

Співробітники служби сервісу займаються обслуговуванням, постачанням витратних матеріалів і комплектуючих для фірмової техніки.

CleanniBilli - сертифікований партнер компанії Karcher Україна, тому ми надаємо офіційну гарантію від виробника на всю побутову техніку Karher. У гарантійному випадку, при наявності всіх необхідних документів, ви можете звернутися з проблемою в офіційний сервісний центр компанії karcher.

Дія гарантії:

На покупку продукції побутового призначення для приватних осіб, офіційна гарантія Karcher діє 12 місяців з дати придбання товару.

Продовження гарантії:

На товари побутової лінійки можливе продовження гарантійного обслуговування на 1 рік.

Як продовжити гарантію: Протягом 4 тижнів з моменту придбання товару, необхідно безкоштовно зареєструватися на офіційному сайті компанії Karcher Україна. На минимийки класу К5, пилосос з аквафільтром DS 6.000 Mediclean і насоси, можливе продовження гарантії до 5 років. Зверніть увагу, що опція продовження гарантії не поширюється на аксесуари, запчастини, садове обладнання, засоби для чищення. У гарантійному випадку, при ремонті,  покупець має надати в сервісі гарантійний талон, виданий при покупці техніки, а також сертифікат продовження гарантії, який приходить на пошту після заповнення форми на сайті.